Herkes İçin Eşit Haklar: Çalışan Haklarının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında, özel sektör çalışanlarına ve yöneticilerine yönelik kapasite geliştirme eğitimi
Avrupa Birliği tarafından, Kıbrıslı Sivil Toplum İş Başında VII Hibe Programı kapsamında finanse edilmekte olan, İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği ve Kıbrıs Türk Barolar Birliği iş birliğinde yürütülen Herkes İçin Eşit Haklar: Çalışan Haklarının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında, özel sektör çalışanlarına ve yöneticilerine yönelik kapasite geliştirme eğitimlerimiz devam ediyor. (24.1.2024)
Cezaevi Sonrası Yaşam Projesi kapsamında düzenlenen Uyuşturucu Maddeler, Bağımlılık ile Mücadele ve Hukuki Perspektif: Denetimli Serbestlik Eğitimi
Cezaevi Sonrası Yaşam Projesi kapsamında düzenlenen Uyuşturucu Maddeler, Bağımlılık ile Mücadele ve Hukuki Perspektif: Denetimli Serbestlik Eğitimi, Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Teyfide Tecel Hatipoğlu tarafından verildi. 13.1.2023
E-imza başvuru, kurulum ve kullanım sürecine ilişkin eğitim düzenlendi.
10 Ocak Çarşamba günü, eş zamanlı olarak Barolar Birliğinde yüz yüze ve Zoom üzerinden gerçekleştirilen eğitimde, avukatların günlük işlerinde bir yenilik olacak olan e-imza başvuru ve kullanım süreciyle ilgili, elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı Denizler Bilişim direktörü Lisani Deniz tarafından bir sunum gerçekleştirildi.
Olağanüstü Genel Kurul toplantısı
Baro Konseyi tarafından Fasıl 2 Avukatlar Yasası’nın 24. Maddesi tahtında yapılan “İcrai Meslek Nitelikli Hizmetlerin Sağlanmasında Uyulacak Esaslar Tüzüğü”’ 28 Aralık 2023 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da oybirliğiyle kabul edildi.
Herkes İçin Eşit Haklar: Çalışan Haklarının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında, özel sektör çalışanlarına ve yöneticilerine yönelik kapasite geliştirme eğitimi
Avrupa Birliği tarafından, Kıbrıslı Sivil Toplum İş Başında VII Hibe Programı kapsamında finanse edilmekte olan, İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği ve Kıbrıs Türk Barolar Birliği iş birliğinde yürütülen Herkes İçin Eşit Haklar: Çalışan Haklarının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında, özel sektör çalışanlarına ve yöneticilerine yönelik kapasite geliştirme eğitimi gerçekleştirildi. (19.12.2023)
İş Hayatında Dönüşümsel İletişim Eğitimi
İş hayatında Dönüşümsel İletişim eğitimi Doç. Dr. Bilge Azgın'ın sunumuyla gerçekleştirildi. (6-12 Aralık 2023)
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü çerçevesinde, Kıbrıs Türk Barolar Birliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi işbirliğiyle düzenlenen İnsan Hakları Sempozyumu gerçekleştirildi. (7.11.2023)
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü çerçevesinde, Kıbrıs Türk Barolar Birliği ve Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesi işbirliğiyle düzenlenen İnsan Hakları Sempozyumu'nda avukat ve hukukçu akademisyenler, ülkemizde ve dünyada var olan insan hakları ihlalleri ve bunlara yönelik çözüm önerilerini, somut koşullar ve teorik tartışmalar eşliğinde katılımcılarla paylaştılar. Program ilgi çekici tartışmalar ve Soru-Cevap bölümleri ile dört oturumda gerçekleşti.
Kıbrıs Türk Barolar Birliği olarak Adalet Yürüyüşündeydik .
Kıbrıs Türk Barolar Birliği olarak Adalet Yürüyüşündeydik . #isiasortakdavamız
Kıbrıs Türk Barolar Birliği ve İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği - İKYD tarafından yürütülen “Cezaevi Sonrası Yaşam Projesi” eğitimi gerçekleştirildi.
Kıbrıs Türk Barolar Birliği ve İnsan Kaynakları Yönetimi Derneği - İKYD tarafından yürütülen “Cezaevi Sonrası Yaşam Projesi” kapsamında düzenlenen eğitim serisi kapsamında Av.Prof. Dr. Hasan Sınar tarafından verilen eğitim 25 Kasım 2023 tarihinde gerçekleşti.
Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Erinç Sağkan ile birlikte Adıyaman Barosu’nu ziyaret edip deprem sonrası çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. (16.11.2023)
Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkanı Hasan Esendağlı, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Erinç Sağkan ile birlikte Adıyaman Barosu’nu ziyaret edip deprem sonrası çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. (16.11.2023)
145 tane makaleden 1 - 10 arası gösteriliyor
Sayfalar :1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10Geri · İleri